Prekių grąžinimo informacija

1.   Prekės, matomos internetiniame puslapyje savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.

2.    Pirkėjui suteikiama galimybė pakeisti jam parduotus daiktus kitais analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais arba jam netinkančias prekes grąžinti.

3.    Šia galimybe Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo prekių gavimo (nuo pasirašymo prekių gavimo dokumente). Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

4.    Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada kai prekė kai keičiamos ar grąžinamos prekės nebuvo naudojamos. Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta. Prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Jei prekė susideda iš kelių dalių, grąžinant turi būti išlaikytas pirminis komplektiškumas.

5.    Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.

6.    Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo pateikti wewood.lt prekių įsigijimo dokumentus.

7.     Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (Valstybės Žinios, 2001.07.07, Nr.: 58, Publ. Nr.: 2105) nustato prekes, kurių atžvilgiu Pirkėjas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti: a) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai; b) kūdikių drabužėliai; c) siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos, apatinis trikotažas ir panašūs dirbiniai; d) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai; e) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai; f) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai; g) žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir žvejybos reikmenis.

8.    Pirkėjas neturi teisės reikšti reikalavimus jas grąžinti ar pakeisti jei gaminys gamintas pagal individualius išmatavimus, pagal individualų užsakymą.

9.    Daiktų grąžinamas ir keitimas atliekamas susisiekus el. p. info@wewood.lt ir užpildžius nustatytą formą. Pranešime turi būti nurodoma: kas grąžinama arba keičiama (kodas, dydis, spalva, kiekis) ir grąžinimo arba keitimo priežastis.

10.   Nesant galimybei pakeisti prekę, grąžinama sumokėta suma, neiskaitant siuntimo išlaidų.

11.  Keičiant pigesnę prekę į brangesnę, Pirkėjas sumoka kainos skirtumą.

12.  Akcijų bei išpardavimų metu prekių grąžinimui yra taikomos specialios sąlygos. Šios sąlygos skelbiamos kiekvienos akcijos metu.

13.   Prekės gali būti grąžinamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šių Taisyklių numatytus reikalavimus. Sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinimo formos pasirašymo ir wewood.lt pirktų ir grąžinamų prekių gavimo.

14. Visi nesutarimai tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sprendžiami derybomis. Nesusitarus laikomasi Lietuvos Respublikos teisės aktų.