DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


1. Per kiek laiko pagaminsite gaminį?


   Dažniausiai visas gamybos procesas iki pristatymo ir sumontavimo į Jūsų namus užtrunka iki 6-8 savaičių. Tačiau, kai kuriuos gaminius turime pasigaminę, tad pristatyti galime per 1-2 savaitę. Individualius užsakymus deriname atskirai su klientu ir pagal gaminio sudėtingumą apsibrėžiame gaminimo laiką.


2. Kiek kainuoja pristatymas?


Pristatymo kaina apskaičiuojama individualiai: nuo miesto ar regiono, kur reikalingas pristatymas ir stalo gabaritų, kurį reikia pristatyti. NERINGOS teritorijoje gaminių nepristatome.


3. Ar galite pristatyti į kitas šalis?


Taip
, galime pristatyti ir į kitas Europos šalis. Pristatymo kainas deriname individualiai su klientais.


4. Ar galite pagaminti kitokių išmatavimų stalą?


    Taip, mes galime pagaminti stalą ar kavos staliuką pagal Jūsų individualius pageidavimus. Dėl indidualių užsakymų kreipkitės info@wewood.lt arba telefonu +37060827561.


5. Ar gali būti kitokio tono/spalvos stalviršis ar stalo kojos?


    Stalo kojas galime nudažyti pagal RAL paletę. Dažniausiai dažome milteliniu būdu, tačiau klientui pageidaujant galime naudoti ir kitas technologijas.    Stalviršio atspalvius galime priderinti prie jūsų esamų baldų ar grindų arba pasirinkti iš mūsų turimų variantų. Dengiant stalviršį laku prieš dengimą, nubeicuojame pasirinktu tonu ir tik tuomet gruntuojame ir lakuojame. Alyvuojant galima pasirinkti iš daug rušių alyvų.


6. Ar galima apžiūrėti gyvai Jūsų gaminius?


Taip
, gyvai galite apžiūrėti Kondroto g. 9, Raudondvaris. Prieš atvykstant susisiekite su mumis +37060827561 arba info@wewood.lt


7. Ar galima nusipirkti stalo kojas ar stalviršį atskirai?


Taip
, galime Jums pagaminti atskirai kojas ar norimą stalviršį. Susiekite su mumis info@wewood.lt arba tel. +3706082561


Pirkinių krepšelis tuščias!