KAVOS STALIUKAS - TULONAS

KAVOS STALIUKAS - TULONAS
KAVOS STALIUKAS - TULONAS
KAVOS STALIUKAS - TULONAS

KAVOS STALIUKAS - TULONAS

  • Produkto kodas: KS011
  • Būsena: Turime sandėlyje

Galimi pasirinkimai

  • 215,00€Aprašymas

Suprojektuotas ir pagamintas mūsų rankomis – wewood.lt komandos. Šis kavos staliukas pagamintas iš ąžuolo masyvo ir metalinių kojų.. Šis mūsų gaminys gali būti įvairiai, ne tik kaip svetainėje esantis kavos staliukas, bet ir miegamaje, kaip lovos staliukas. Išskirtinai pagamintas mūsų rankomis, atkreipiant visą dėmesį į mažiausias detales. Puikiai tinka šiuolaikiniam interjerui. Suteikiantis išraiškino charakterio betkokiai namų erdvei.

Metalinės kojos nupoliruotos, nugruntuotos ir nudažytos milteliniu būdu. Šis būdas leidžia išlaikyti kojų spalvos ilgaamžiškumą ir padidina apsauga nuo įvairių ibrėžimų ar kitokio mechaninio poveikio. Kadangi gaminame patys nuo pradžių iki galo, todėl galime keisti gaminio spalvinį koloritą bei kitus elementus (dydį, plotį, ilgį ir pnš.).

Ąžuolo masyvas gali būti impregnuojamas keliais būdais: natūralia alyva, impregnuojama 3-4 kartus. Arba akrilo poliritaniniu laku - iš pradžių nugruntuojama, tuomet dar du kartus uždengiama laku, šis būdas nėra natūralus, tačiau paviršių dar labiau apsaugo nuo karščio poveikio, bei kitų cheminių medžiagų reagavimo su stalviršio paviršiumi.

- Stalo viršutinės dalies diametras: 60 cm. x 60 cm.

- Aukštis: 40 cm.

- Stalviršio storis: 2 cm.

-Kojų spalva: balta matinė.

- Kojų vamzdžio diametrai: kvadratas 2 cm. x 2 cm.

Galimi pakeitimai pagal individualius poreikius:

Jūs galite pasirinkti savo išmatavimus, medžio rūšį ir keisti spalvas.

Mūsų gaminiai pagaminti Lietuvoje.

Naudojamos medžiagos:

Ąžuolo masyvo skydas, natūralūs alyvos, metalas.